wyszukiwanie zaawansowane
» Regulamin

Systemy płatności

  • Dotpay

Kontakt

Hity sklepowe

Ahmad Tea London FruityTEA 60 torebek

Ahmad Tea London FruityTEA 60 torebek

39,99 zł
Bombonierka herbaciana firmy Ahmad, same owocowe herbaty Skład: herbata czarna, zielona smakowa owocowa Opakowanie: kartonik, 60 torebek w kopertach aluminiowych. Po 10 szt z rodzaju Bombonierka jest nowością roku 2019 Wyrazisty naturalny smak zatrzymaliśmy…
Świąteczna Gwiazdka

Świąteczna Gwiazdka

18,00 zł
Skład: zielona herbata, migdały, skórka pomarańczy, goździk, płatki róży, liść maliny, aromat.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Regulamin

Regulamin Sklepu imbryczek.net.pl
 
1. Postanowienia ogólne
 
Sklep internetowy imbryczek, który działa pod adresem www.imbryczek.net.pl, prowadzi firma:
 
Imbryczek Martyna Krakowiak-Stroińska
62-001 Golęczewo
ul. Dworcowa 21a
Regon: 302858195                                          NIP: 7773059737
nr konta bankowego: ING 92 1050 1520 1000 0092 0310 5904
 
Kontakt ze Sprzedawcą odbywa się poprzez:
 
adres e-mail: herbaciarnia.imbryczek@gmail.com
telefonicznie: 609 134 102 lub 507 299 776
formularz kontaktowy dostępny pod adresem: http://imbryczek.net.pl/kontakt
 
2. Przyjmowanie i realizacja zamówień
 
Sklep Internetowy imbryczek.net.pl zajmuje się sprzedażą towarów spożywczych za pośrednictwem Internetu, a szczególnie sprzedażą herbaty, kawy, yerba mate oraz akcesoriów.
Poprawne wypełnienie formularza zamówienia przez Klienta jest niezbędne w celu realizacji zamówienia.
Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Na adres e-mail Klienta wysyłane jest automatyczne potwierdzenie złożonego zamówienia.
Czas realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych po odnotowaniu wpłaty za złożone zamówienie. Dni robocze to wszystkie dni od poniedziałku do piątku, wyłączając dni ustawowo wolne od pracy. W przypadku braku przelewu po upływie 7 dni, uznajemy zamówienie za anulowane. 
W przypadku braku dostępności towaru i gdy wiąże się to z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia, Klient natychmiast o tym fakcie będzie poinformowany. Czas realizacji zamówienia w takim przypadku to maksymalnie 30 (słownie: trzydzieści) dni od momentu złożenia zamówienia, a w przypadku gdy nie ma możliwości realizacji zamówienia Sklep w powyższym terminie zwróci całą otrzymaną od Klienta kwotę, lub na życzenie Klienta zaproponuje inny towar w zamian.
 
Złożenie zamówienia równa się z akceptacją warunków niniejszego dokumentu przez Zamawiającego oraz sposobu płatności i dostawy.
 
3. Koszty przesyłki i ceny zamówień
 
Wszystkie ceny przedstawione w ofercie Sklepu są cenami brutto - zawierają podatek VAT
Doręczenie towarów firma realizuje poprzez pocztę kurierską. Przy zamówieniu powyżej kwoty 149 zł koszt dostawy pokrywa Sklep imbryczek.net.pl, natomiast gdy wartość zamówienia jest niższa, koszty transportu ponosi Zamawiający. Koszty przesyłki kształtują się następująco:
kurier - 13,99 zł (darmowa wysyłka od 149zł)
kurier za pobraniem - 15,99 zł (darmowa wysyłka od 149 zł)
 
Formy płatności jakie akceptujemy to:
przelew bankowy
pobranie u kuriera

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

4. Gwarancje, zwroty i reklamacje

Czajniki ceramiczne z rattanową rączką objęte są 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja nie obejmuje fizycznego zniszczenia, urwania rączki. Gwarancja dodatkowo nie uwzględnia uszkodzenia rattanowej rączki poprzez umieszczenie czajnika w zmywarce, rączki rattanowe nie nadają się do używania w zmywarkach. Czajnik nie służy do gotowania w nim wody, parzenia herbaty bezpośrednio na źródle ciepła takim jak: kuchenka gazowa, płyta elektryczna, płyta indukcyjna, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania czajnika ceramicznego nie będą uwzględniane.
Istnieje możliwość zamówienia wymiany rączki u producenta, wówczas należy uregulować kwotę 10 zł brutto za wymianę plus pokryć koszty wysyłki.
 
Sprzedawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru nie posiadającego wad.
Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres e-mail: herbaciarnia.imbryczek@gmail.com
W celu rozpatrzenia reklamacji Klient powinien dostarczyć lub przesłać reklamowany towar oraz dołączyć dowód zakupu. Towar należy przesłać na adres podany w 1 punkcie.
Sprzedawca jest zobowiązany do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych.

5. Odstąpienie od umowy

Na podstawi art. 27 ustawy o prawach konsumenta,  Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35. Ponadto w przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa umowę uważa się za niezawartą. Jeżeli konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim przedsiębiorca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
Na podstawie art. 32 ustawy o prawach konsumenta Art. 32.
1. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.
2. Przedsiębiorca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
3. Jeżeli przedsiębiorca nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Oprócz tego, jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów zawartych w art 39 ustawy o prawach konsumenta.

6. Postanowienia końcowe          
 
Firma Imbryczek zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu internetowego mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.
Zdjęcia oraz opisy zamieszczone na niniejszej stronie internetowej imbryczek.net.pl oraz Sklepu stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Objęte są ochroną osobistych i majątkowych praw autorskich. Rozpowszechnianie i wykorzystywanie ich bez uzyskania zgody, oznacza naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Firma Imbryczek zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie Sklepu Internetowego w każdym czasie, lecz zmiany nie będą miały zastosowania przy zamówieniach złożonych i realizowanych przed dniem ogłoszenia zmienionego Regulaminu na stronie internetowej Sklepu Internetowego.
 
Przejdź do strony głównej
dotpay
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl