wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Systemy płatności

  • Dotpay

Kontakt

Hity sklepowe

Ahmad Tea Evergreen

Ahmad Tea Evergreen

39,64 zł
W zestawie znajdują się herbaty zielone takie jak: Mint Mystique - 10 szt. Lemon Vitality - 10 szt. Green Tea Pure - 10 szt. Raspberry & Pomegranate - 10 szt. Jasmine Romance - 10 szt. Blueberry Brilliance - 10 szt.
Dilmah Especially for You Zestaw Prezentowy 20 torebek

Dilmah Especially for You Zestaw Prezentowy 20 torebek

29,99 zł
Dilmah Especially for You   Zestaw złożony z 4 rodzajów herbat czarnych aromatyzowanych (po 10 torebek każdy) w pudełku, przedstawiającym wiosenne kwiaty. Każda z kompozycji ma zdecydowany charakter i wyrazisty smak Lemon & Lime jest mocno cytrusowa,…

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Polityka prywatności

Właścicielem Sklepu jest firma Imbryczek Martyna Krakowiak-Stroińska z siedzibą w Golęczewie zwana dalej Firmą. Korzystanie ze sklepu imbryczek.net.pl oznacza akceptację zasad naszej Polityki Prywatności. Jeśli Państwo nie zgadzają się z którymkolwiek punktem, prosimy o nie korzystanie z usług Sklepu on-line.
Nabywanie produktów oferowanych przez imbryczek.net.pl wymaga wpisania w odpowiednim formularzu swoich danych teleadresowych. Gwiazdką oznaczone są pola obowiązkowe.
Wszystkie dane podane przez Klienta pozostają zabezpieczone w naszej bazie danych, do której nikt niepowołany nie ma dostępu. Nie przekazujemy tych danych osobom postronnym oraz nie wykorzystujemy ich do celów innych niż te związane ze Sklepem, czyli realizacją zamówień. Wszystkie informacje, które podaje Klient można w każdej chwili zmienić bądź usunąć. W tej sprawie należy się skontaktować z administratorem strony poprzez e-mail: herbaciarnia.imbryczek@gmail.com
 
Dane jakie potrzebne są do realizacji zamówienia:
imię i nazwisko
dokładny adres pocztowy
adres e-mail
numer telefonu
login oraz hasło
 
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883 z późn. zm.). wszystkie pozyskane dane osobowe są chronione oraz wykorzystywane wyłącznie do celów obsługi zamówienia przez firmę Imbryczek.
Powyższe Zasady wchodzą w życie z dniem jego opublikowania na stronie internetowej Sklepu.
Przejdź do strony głównej
dotpay
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl